Aktuāla informācija

Galvenā > Aktuāla informācija

Tiesa pasludina 'KVV Liepājas metalurgu' par maksātnespējīgu

Liepājas tiesa piektdien pasludinājusi metalurģijas uzņēmumu "KVV Liepājas metalurgs" par maksātnespējīgu, informēja Liepājas tiesas priekšsēdētāja palīdze Inta Kurpa.
Lasīt tālāk: "Tiesa pasludina 'KVV Liepājas metalurgu' par maksātnespējīgu"

LTRK ir kategoriski pret solidaritātes sociālo nodokli

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir kategoriski pret jauna darbaspēka nodokļa ieviešanu, kas nosaukts par solidaritātes sociālo nodokli, jo uzskata, ka tas ir pilnīgā pretrunā ar parakstītajām stratēģijām, kā arī iznīcina jebkādu vēlmi radīt Latvijā augstas pievienotās vērtības darba vietas ar vidēju un augstu atalgojumu.
Lasīt tālāk: "LTRK ir kategoriski pret solidaritātes sociālo nodokli"

Latvija zaudē divas pozīcijas 2015.-2016. gada globālajā konkurētspējas indeksā - problēmjomas nemainīgas

Šodien publiskotajā Pasaules ekonomikas foruma “Globālās konkurētspējas indeksa ziņojumā 2015.-2016. gadam” Latvija ierindota 44. vietā starp 140 apsekotajām pasaules ekonomikām.
Lasīt tālāk: "Latvija zaudē divas pozīcijas 2015.-2016. gada globālajā konkurētspējas indeksā - problēmjomas nemainīgas"

Gada laikā par 1,5% pieaudzis PVN maksātāju skaits

Latvijā šā gada 1. oktobrī bija 92 145 pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāji, kas ir par 1,5% vairāk nekā pērn oktobra sākumā, liecina Valsts ieņēmuma dienesta (VID) apkopotā statistika.
Lasīt tālāk: "Gada laikā par 1,5% pieaudzis PVN maksātāju skaits"

VID: jaunās prasības kases aparātiem un to ieviešanas izmaksas tiek pārspīlētas

Turpmāk Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) iesniedzamās nodokļu un informatīvās deklarācijas vairs nebūs elektroniski jāparaksta.
Lasīt tālāk: "VID: jaunās prasības kases aparātiem un to ieviešanas izmaksas tiek pārspīlētas"